OLAPLEX FAQ


ČO JE OLAPLEX

OLAPLEX je jedinečná účinná látka pozostávajúca z molekulového reťazca bis-aminopropyl diglycol dimaleate, ktorú vynašli Dr. Craig Hawker (doktor chémie) a Dr. Eric Pressly (doktor materiálových vied). Je to ich prvý vynález v oblasti beauty priemyslu, ktorý bol už 8-krát patentovaný. OLAPLEX je jediný produkt, ktorý je schopný poškodené vlasy skutočne trvalo opraviť.

ČO JE OLAPLEX č. 2 BOND PERFECTOR? KONDICIONÉR?

OLAPLEX Bond Perfector nie je ani kondicionér, ani aktivátor alebo neutralizátor. Obsahuje tie isté účinné látky ako OLAPLEX č. 1 Bond Multiplier. Pre jednoduchšiu aplikáciu a optimálny účinok systému OLAPLEX má OLAPLEX Bond Perfector krémovú konzistenciu. K dosiahnutiu tých najlepších výsledkov s OLAPLEXOM je tento druhý krok nevyhnutný! Pomocou tohto druhého kroku sa najskôr spoja porušené disulfidické mostíky a následne sa obnoví sila a štruktúra vlasu.

ČO SA STANE, KEĎ OLAPLEX NIEKOĽKOKRÁT POUŽIJEM NA POŠKODENÉ VLASY A POTOM S TÝM PRESTANEM? PRERUŠIA SA ZNOVA DISULFIDICKÉ MOSTÍKY A SPÔSOBÍ TO LÁMAVOSŤ VLASOV?

Je to častá otázka a odpoveď znie: Nie. Dokonca, keď s aplikáciou OLAPLEXU úplne skončíte, je ochrana, ktorú OLAPLEX vytvoril, trvalá. Aby však mohli byť dulsifidické mostíky, ktoré sú porušované pôsobením rôznych vplyvov v bežnom živote, priamo obnovené, odporúčame používať OLAPLEX nepretržite.

ČO JE OLAPLEX č.3?

OLAPLEX č. 3 Hair Perfector bol vyvinutý exkluzívne pre zákazníkov na proaktívne odstraňovanie poškodení vlasov vznikajúcich v bežnej každodennej prevádzke. Obsahuje tie isté aktívne účinné látky ako č. 1 a č. 2. Hair Perfector č. 3 poskytuje zákazníkom možnosť udržiavať vlasy v dobe medzi návštevami kaderníka vitálne a silné a optimálne ich tak pripravovať na ďalšie chemické ošetrenie, lebo spája a posilňuje mostíky porušené každodennými vplyvmi.

AKO OLAPLEX č. 3 SPRÁVNE POUŽÍVAŤ?

1. OLAPLEX č. 3 Hair Perfector naneste vo väčšom množstve na vlasy osušené uterákom a prečešte. Nechajte pôsobiť minimálne 10 minút.
Tip: Na dosiahnutie intezívnejšieho účinku odporúčame nechať OLAPLEX Hair Perfector pôsobiť cez noc.

2. Potom OLAPLEX č. 3 Hair Perfector z vlasov vymyte a ako obyčajne umyte šampónom a naneste kondicionér/kúru.

Upozornenie: Hair Perfector č. 3 musíte v každom prípade z vlasov vymyť, dlhšia doba pôsobenia však zvyšuje účinnosť použitia. Pokiaľ je to nutné, je možné Hair Perfector č. 3 použiť aj niekoľkokrát za týždeň.